Leden 2015

What's In My Makeup Bag for School?

31. ledna 2015 v 18:15
thecupcakeprincess | via Tumblr

Makeup Bag for School.

Rozhodně nejsem ten typ, co by si do školy bral plnohodnotnou výbavu na celkový makeup, tzv. řasenka, make up, tužka na obočí, tužka na oči apod. Můj názor na věc spočívá v tom, že by se ve školní kosmetické taštičce měly vyskytovat spíše praktické kosmetické produkty. Pokud si, ale přece jenom chcete v průběhu dne upravit své ranní líčení, chápu mít po ruce pudr, korektor, nebo tužku na oči pro obtáhnutí již vybledlé linky. Do mých očních linek bylo na štěstí o Vánocích dosti zainvestováno, tudíž je mám kvalitní a vydrží až do večera.

V mé kosmetické taštičce rozhodně nesmí chybět základní věci.
Nejzásadnější, je pro mne krém na ruce. Na ty jsem ulítlá celkově a mám jich opravdu hojně. Ikdyž mi bylo řečeno, že ruce mám na dotek jemné, pocitově je stále citím vysušené, takže bych bez krému nejspíš ani nevydržela. Dále tu mám něco na neposlušné popraskané rty. Balzám na rty - vždy při ruce! Momentálně jsem podlehla trendu Baby Lips, na které jsem dlouho vyčkávala, jelikož dřívě nebyly k dostání. Nyní, si v mé taštičce hoví Baby Lips Hydrate a Baby Lips Pink punch.

Baby lips hydrate
Následující otravný problém, určitě všechny znáte. Jak v zimě, v teplém svetříku ve přetopené třídě, nebo v nejlehčím tílku o letním pařáku - pocení a jeho dosti nepříjemný zápach. I na to mám při sobě pokaždé rychlé a účinné řešení! Prvním krokem, jsou Deo Balea ubrousky s Aloe vera. Tyto ubrousky vám poslouží na osušení a zároveň jako deodorant, paráda! A za druhé, mít nějaký ten Body sprej s příjemnou nevlezlou vůní. Neboť jsem mluvila hlavně o praktičnosti, dále tu mám drobný pilník na nehty, který se vždy hodí, zrcátko a kapesníčky, které má při sobě doufám každý a jako poslední je to, jehož správné pojmenování mi je záhádnou. Já tomu říkám, "Ta věc na chlupy, váleček na chlupy" nebo jednoduše TOTO. Až na to, že můj je růžový a má 14cm, je velmi skladný a věřte nebo ne, roztomilý. Díky bohu za to, neboť žiju ve zvířecím domě.

Takže shrnutí: 1)Krém na ruce, 2)Balzám na rty, 3)Deo ubrousky, 4)Body sprej, 5)Pilník, 6)Zrcátko, 7)Kapesníčky, 8)Váleček a zcela jsem zapomněla na 9)Antibakteriální gel. PS: Po celou dobu psaní, tohoto článku, jsem byla posluchačem chrápání naší milovaný fenky.